Odkurzacz 1800W model VC-5554 Biedronka. Test.

Odkurzacz 1800W model VC-5554 oferowany w sklepach Biedronka można nabyć już od 11 lutego 2013 r. w cenie 119 zł. Do odkurzacza dopasowane są dwa rodzaje worków, dostępne także w sklepach Biedronka. Do wyboru mamy worki papierowe (z papieru filtracyjnego) i czterowarstwowe z mikrowłókniny filtracyjnej. Obsługę odkurzacza ułatwia wskaźnik zapełnienia worka.

Odkurzacz jest dość mały, lekki i poręczny w użytkowaniu, posiada solidną rączkę do przenoszenia.  Dzięki płynnej regulacji mocy i dwóm szczotkom do wyboru, możemy odkurzyć niemal każdą powierzchnię.  Urządzenie można postawić w pionie, oszczędzając miejsce przechowywania. Kabel zwijany jest do środka. Metalowa rura teleskopowa, mogła by być trochę dłuższa – ułatwiła by zbieranie pajęczyn ze ścian.

Dane techniczne:

  • moc 1800 W
  • długość kabla 5 m
  • w zestawie znajdują się dwie szczotki: szczotka szczelinowa i ssawko szczotka

Jakiej firmy jest odkurzacz? Tego nie wiadomo bo firma nie jest wpisana ani na opakowaniu odkurzacza ani w instrukcji obsługi ani na samym odkurzaczu. Na niektórych stronach internetowych sugeruje się firmę Clarus. Importer odkurzacza to Vershold Sp. zo.o., serwisant – Quadra-net.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *