Ventura 3 Licznik rowerowy

Licznik rowerowy Ventura III (3). Jest to jeden z tańszych liczników rowerowych o przewodzie. Działanie tradycyjne czyli odbiornik sensor usadowiony na widełkach przedniego koła roweru oraz magnes na szprysze rowera. Podczas obrotu koła magnes zbliża się do sensora który liczy ilość obrotów koła na jednostkę czasu. Licznik ma przewód kablowy od sensora do wieńczenia licznika.

Licznik wykonany z trwałych materiałów – twarde tworzywo odporne na pęknięcia. Ilość funkcji licznika to faktyczne 6 rodzajów. Na skład funkcji licznika rowerowego wpływają: ODO – dystans całkowity jaki zrobił rower z tym licznikiem do 99999 km, DST – dystans w sesji do 999 km, TM – czas jazdy w sesji – do 99 godzin, prędkość jazdy dzielona na kilometry lub mile, Zegarek 24 lub 12 godzin oraz ustawianie obwodu koła – na wielkość obręczy.

Plusy licznika Ventura 3: niska cena licznika, bardzo trwałe materiały, wodo odporność na deszczach, dokładny pomiar prędkości i dokładny pomiar dystansu – zgadza się i wskazuje każde 10 m.

Minusy licznika Ventura 3: mało funkcji, dystans w DST naliczany co 10 metrów. Ciemny wyświetlacz, klawisze z czasem ciężko działają jak się wytrą, mało nowoczesny wygląd.

Jakość wykonania 5
Jakość / Cena 6
Jakość działania 7
Łatwość obsługi 8
Możliwości 6

 

Jeden komentarz

  1. franek pisze:

    Licznik ma trochę za słaby wyświetlacz ale u mnie do tej pory działa i jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *