NapiProjekt – Program do szukania i pobierania napisów do filmów

Program do szukania i pobierania napisów do filmów NapiProjekt. Jest to program bezpłatny który ułatwia znalezienie i pobranie napisów do filmów. Jest to program który sam wyszukuje w swojej bazie danych odpowiednie napisy pobierając je do poszukiwanego filmu.  Działanie jest bardzo proste.

Klika się na film, wybiera opcje szukaj napisów i program sam pobiera najlepsze napisy do danego pliku multimedialnego. Program NapiProjekt sprawdza takie elementy jak rozmiar pliku, FPS – czyli prędkość klatek, rodzaj rozszerzenia i czas trwania. Jest to zdecydowanie obecnie najlepszy program do szukania napisów do filmów. Jego baza napisów jest powiększana przez samych użytkowników programu NapiProjekt.

Program działa bardzo prosto i szybko. Niestety nie wszystkie filmy mają swoje napisy, czasami trzeba czekać na coś takiego bardzo długo – z reguły popularne multimedia mają napisy w bazie prędzej. Zdecydowanie warto wypróbować NapiProjekt.

Plusy NapiProjekt: Darmowy, łatwa obsługa, zasobna baza danych, dobrze dopasowuje napisy, możliwość wspierania projektu napisami. Łatwa obsługa.

Minusy NapiProjekt: Nie wszystkie filmy mają napisy, szukając wiele napisów na raz potrafi się przyciąć program.

Jakość / Cena 10
Jakość działania 8
Łatwość obsługi 10

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *