AQQ – Darmowy komunikator internetowy

Darmowy komunikator internetowy AQQ. Jest to darmowy program obsługujący zarówno użytkowników AQQ, Gadu-Gadu i Jabera. Jest to jeden z najbardziej stabilnych i funkcjonalnych programów komunikacyjnych. Całość jest mocno rozbudowana w opcjach ale także i przejrzysta. Komunikator w obsłudze nie będzie sprawiał trudności dla osób które korzystają z Gadu-Gadu. Działanie programu AQQ jest bardzo szybkie i bez problemowe.

Co więcej Program ten jest gotowy do ogromnej ilości rozszerzeń, od pogody, kalkulatorów, botów, gier przez wiele innych wtyczek dostępnych do niego.  Zaryzykujemy nawet twierdzenie że jest to najlepszy komunikator dostępny w sieci.

Komunikator posiada forum wsparcia technicznego na którym zawsze otrzymuje się pomoc. Nie ma w nim reklam które są prawdziwym utrapieniem użytkowników innych komunikatorów. AQQ posiada wiele patentów dostępnych tylko tutaj, zatrzymywanie tekstu, kopiowanie części rozmowy, łączenie numerów itp. Posiada opcje konferencji, chatu, wysyłania plików odtwarzania filmów i wiele innych. Jest to program bardzo rozbudowany a prosty w obsłudze. Sprawił na nas bardzo pozytywne wrażenie.

Plusy AQQ: Darmowy, mnóstwo opcji i dodatków (wtyczek), możliwość personalizacji komunikatora ,  prosta obsługa. Forum wsparcia.

Minusy AQQ: Jedyny minus to jego mała popularność – ale nie stanowi to problemu gdyż obsługuje także konta gadu gadu.

Jakość wykonania 9
Jakość działania 9
Jakość / Cena 10
Łatwość obsługi 8

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *