Mozilla Thunderbird – Program do poczty internetowej

Program do poczty internetowej Mozilla Thunderbird. Jest to program do obsługi poczty internetowej, program jest całkowicie bezpłatny. Ten klient poczty charakteryzuje się kilkoma unikalnymi i bardzo przydatnymi rozwiązaniami takimi na przykład jak obsługa kilku kont pocztowych jednocześnie.

Program Mozilla Thunderbird jest rozbudowany opcjonalnie i łatwo go dostosować do własnych potrzeb. Ilość opcji programu trochę wprowadza zamieszanie, szczególnie czasami trudno zrozumieć działanie niektórych opcji. Poza tym program działa szybko i bezawaryjnie, nie jest to jednak najszybszy program pocztowy.

Obsługa wielu kont pocztowych zapewnia nam wygodę i trzymanie wszystkich danych w jednym miejscu z podziałem na dane skrzynki i adresy internetowe. Jest to dobry program który dzięki swojej rozbudowie stał się jednym z najbardziej popularnych.

Plusy Mozilla Thunderbird: Darmowy, szybki, po polsku, mocno rozbudowany w opcjach i szczególnie obsługa wielu kont pocztowych jednocześnie. Także dostosowywanie filtrów wiadomości.

Minusy Mozilla Thunderbird: Program zwolnił działanie od poprzednich wersji, trochę zagmatwane opcje.

Jakość / Cena 10
Jakość działania 8
Łatwość obsługi 8
Możliwości 8

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *