Ulead VideoStudio – Program do tworzenia i edycji filmów

Program do tworzenia i edycji filmów Ulead VideoStudio. Jest to płatny program do profesjonalnego tworzenia filmów i edycji plików wideo. Program oferuje bardzo wiele rodzajów akcji do zmiany poszczególnych klatek lub fragmentów. W programie można tworzyć fajne prezentacje z zdjęć w formie filmów, można dodawać podkłady muzyczne i przejścia z bardzo licznego asortymentu. Ulead VideoStudio jest programem o średnim stopniu trudności obsługi, jednakże dość szybko można się w nim odnaleźć na zasadzie prób i błędów oraz testów.

Program sprawia dobre wrażenie, pokazuje naszą pracę na osi czasu, oferuje podgląd tworzonej pracy oraz łatwość zmiany danych akcji dzięki widoczności na osi czasu danych fragmentów produktu. Program można porównać do darmowego Windows Movie Maker który jest zbliżony graficznie i opcjonalnie. Jednakże program Ulead VideoStudio posiada oczywiście więcej opcji i możliwości, jest bardziej zaawansowany. Cena produktu jest przeciętna, to znaczy że dopuszczalna jest względem jakości produktu.

Plusy Ulead VideoStudio: Dużo opcji, ładnie wszystko wyeksponowane, dobre kodowanie pliku przy zapisie z szeroką gamą wyboru ścieżki, podgląd tworzonej pracy.

Minusy Ulead VideoStudio: Program może sprawiać trudności w obsłudze dla amatorów, wymaga dość mocnego sprzętu komputera by działał płynnie.

Jakość / Cena 6
Jakość działania 8
Łatwość obsługi 6
Możliwości 8

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *