JDownloader – Program do pobierania plików

Program do pobierania plików z internetu JDownloader. Jest to bardzo dobry program do pobierania wszelkich plików z internetu, pobiera ona z wszystkich popularnych hostingów na pliki między innymi także z rapidshare. Obsługuje ona kilkadziesiąt hostingów i program w dodatku jest całkowicie darmowy. Co więcej program posiada także możliwość pobierania plików z pauzą o ile serwery na to pozwalają gdzie zostały pobierane pliki. Program jest bardzo prosty w obsłudze i posiada ręczną aktualizacje z samego programu. Może pobierać on kilka plików na raz, możemy sterować prędkością pobierania plików.

JDownloader potrafi sam zbierać linki przechwycone do schowka i ładować je do pobierania. Program posiada bardzo rozbudowane opcje programowe, możemy go dostosować do naszych potrzeb, na przykład gdy pliki zostaną pobrane program potrafi wyłączyć komputer jeśli tego będziemy chcieli. Program sam odróżnia linki aktywne od już wygasłych. Co więcej on sam rozpakowuje ściągnięte pliki usuwając ich paczki gdy tego wymagamy. Wybieramy gdzie ma zapisywać wszystkie pliki automatycznie lub ręcznie. Program działa bardzo szybko.

Plusy JDownloader: Darmowy, prosty w obsłudze, liczne  opcje, obsługuje wiele serwerów.

Minusy JDownloader: Nie potrafi zazwyczaj przepisywać automatycznie tokenów (kodów z obrazka do pobierania mało popularnych serwerów). Wyłapywanie linków łapie wszystko co jest w pamięci podręcznej – czyli każdy link jaki skopiujemy.

Jakość wykonania 9
Jakość / Cena 10
Jakość działania 8
Łatwość obsługi 9

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *