Unreal commander – Program do zarządzania plikamiDarmowy program do obsługi plików na dysku Unreal commander. Jest program który powstał jako alternatywa kultowego programu Total Commander – czyli programu do zarządzania plikami na dysku twardym komputera i jego nośnikach.  Unreal Commander to program zbudowany identycznie, na tej samej zasadzie są w nim zbudowane funkcje i działanie. Dla osób korzystały z Totala nie będzie z obsługą darmowego Unreala żadnych problemów.

Program posiada odrobinę miej możliwości niż jego płatny konkurent ale jakościowo mu w niczym nie ustępuje.  Do programu jest bardzo wiele wtyczek i dodatków pozwalających stworzyć z niego prawdziwy kombajn do zarządzania już nie tylko plikami na dysku ale i w internecie.

Program Unreal Commander jest stworzony aby łatwo obsługiwać nasze dyski, widzimy dowolną ich ilość jednocześnie. Dzięki temu programowi nasza praca, poszukiwania i zmiany wykonywane są błyskawicznie. Program jest mocno rozbudowany opcjonalnie, w funkcjach można naprawdę dużo znaleźć ciekawych opcji i całkowicie spersonalizować program.

Program łatwo obsługiwać i myślę że jeśli ktoś spróbuje już zawsze będzie go używał jest to bardzo duża wygoda. Program działa z spolszczeniem.


Plusy Unreal commander: Darmowy, łatwe działanie, bardzo opcjonalny, możliwości rozszerzenia o wtyczki, bez awaryjny, szybki, dynamiczny.

Minusy Unreal commander: Niepełne spolszczenia, brak kilku opcji jakie ma płatny konkurent (ale tylko do bardzo zaawansowanego operowania plikami)

Jakość / Cena 10
Jakość działania 9
Łatwość obsługi 6
Możliwości 8

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami w witrynie.

Komentowanie jest wyłączone.