FlashGet 3 – Program do pobierania danych z internetuProgram do pobierania danych z internetu FlashGget 3. Jest to program który ułatwia nam pobieranie plików z internetu czyli tak zwany akcelerator. Na samym wstępie trzeba napisać jego porównanie z poprzednią wersją czy 2. Wydaje się on bardziej pomieszany, mniej funkcjonalny i wolniejszy. Także zmieniał się interfejs użytkownika. W pozostałych punktach program zachoruje się identycznie.

Dzięki FlashGet możemy pobierać grafikę i inne pliki  internetu, także te z torrentów. Cały program jest prosty w obsłudze mimo sporej ilości opcji. Można pobierać wiele plików jednocześnie co jest jego zaletą. Program posiada sztandarowy patent czyli strefę zrzutu – jest to przycisk widoczny zawsze na wierzchu na który po przeciągnięciu link, zdjęcia czy czegokolwiek dodaje się to do kolejki ściągania. Program jest funkcjonalny przez co i popularny.

Plusy FlasGet 3: Jest bezpłatny, możliwość w języku polskim, ułatwia pobieranie plików, strefa zrzutu, dogodne opcje.


Minusy FlasGet 3: Działa wolniej niż jego poprzednicy, jest bardziej pomieszany, trudniej się go nawiguje niż poprzedników, potrafi się zacinać na pobieraniu.

Jakość wykonania 7
Jakość działania 7
Jakość / Cena 10
Łatwość obsługi 8

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami w witrynie.

Komentowanie jest wyłączone.