Unlocker – Program do operacji zamykania i kasowania plików

Program do operacji zamykania i kasowania plików Unlocker. Jest to mały ale niezwykle przydatny program na komputer. Dzięki niemu z łatwością poradzimy sobie z niesfornymi plikami które nie chcą się poddać naszym operacją. Unlocker pomaga nam nie tylko zamykać pliki które są niby wykorzystywane przez jakąś aplikację ale także kasować takie pliki.

Na pewno każdemu się już zdarzyło że nie można było usunąć jakiegoś pliku na komputerze i pojawiała się odmowa dostępu. Ten program został skonstruowany właśnie do takich celów. Wybieramy z okna zadania działanie na konkretny plik i problem z głowy. Program działa nadrzędnie nad procesami  dlatego  żadne pliki nie mogą się oprzeć jego działaniu. Program pomaga usuwać stare i zbędne pliki z blokadą. Jest to przydatne i proste w obsłudze narzędzie. Jego zalety to przesuwanie, kasowanie i zamykanie oraz zmienianie nazw plików.

Plusy Unlocker: Darmowy, niezawodny działający nadrzędnie, prosty w obsłudze, możliwość spolszczenia lub pobrania wersji w ojczystym polskim języku.

Minusy Unlocker:  Mało opcji dodatkowych. Kasowanie plików blokowanych to jego główna siła i oryginalność.

Jakość / Cena 10
Jakość działania 10
Łatwość obsługi 10
Możliwości 6

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *