Żelazko parowe Melissa. Netto

Dyskont spożywczy netto czasami w swojej ofercie ma artykuły przemysłowe – jednym z nich jest żelazko Melissa. Melissa to marka własna netto – popularna na rynku duńskim – rodzimym rynku sieci sklepów netto.

Żelazko Melissa tak jak inne produkty tej marki jest urządzeniem niskobudżetowym, przeznaczonym dla odbiorców chcących przeznaczyć niewielkie pieniądze na produkt, którego niezbyt często można używać ze względu na jego niską jakość. Nie możesz się spodziewać nowatorskich rozwiązań w tym żelazku – za cenę 30 zł otrzymujesz między innymi stopę na którą musisz uważać przy prasowaniu (aby np. nie przejechać po zamku błyskawicznym – gwarantowane zarysowanie), moc 1600 W jest oczywiście wystarczająca ale poprzez zastosowany tym stopy dość częste są załączenia grzałki – stopa nie trzyma temperatury przez dłuższy czas. Żelazko nie posiada uderzenia pary (jest kapanie) – jest to dość użyteczna funkcja w nowych żelazkach.

Nasze żelazko, które dobrze sprawuje się w domu powinno też mieć spryskiwacz – ułatwiający rozprasowywanie zgniecionych miejsc na materiale. Żelazko Melissa, oczywiście tak jak inne produkty tego typu, posiada termiczny wyłącznik i jak większość przezroczysty pojemnik na wodę. Przy normalnym użytkowaniu żelazko tego typu miałem w domu przez rok czasu –  zarysowania i przez to przywierająca stopa zachęciły mnie do kupna markowego produktu.

Netto sprzedaje też czasami żelazka turystyczne tego producenta – które są lepszym wyborem, jeśli już chcemy zakupić produkt tej firmy – żelazka turystyczne powinny być tanie, małe a ich stopa ma już mniejsze znaczenie ze względu na małą częstotliwość używania – te parametry spełnia żelazko Melissa turystyczne YPZ-2188 oferowane w sieci netto.

Na koniec chciałbym przypomnieć przysłowie, że ludzi biednych nie stać na tanie produkty – wyjdzie o wiele lepiej jeśli poszukasz żelazka w internetowych ofertach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *