Sylwester 2023/2024 w hotelu pięciogwiazdkowym w Karkonoszach

Zapraszamy do przeżycia wyjątkowego momentu w roku – Sylwestra 2023/2024 w górach. To nie tylko okazja do podsumowań, planów, ale również symboliczne powitanie Nowego Roku 2024, wypełnione nową energią, optymizmem i radością.

Przenieś się w świat górskiej magii i elegancji, witając Nowy Rok 2024 w sercu Karkonoszy. Tu tradycja splata się z naturą, a historia styka się z majestatycznymi krajobrazami. Luksusowy hotel Pałac Pakoszów to idealne miejsce, aby przeżyć tę niezwykłą noc w wyjątkowej atmosferze, pełnej magii i elegancji.

Elegancja oraz czar w hotelu Pałac Pakoszów

Sylwester 2023/2024 to czas oczekiwań i nadziei na niezapomnianą noc. Wybierając miejsce na tę niepowtarzalną okazję, każdy pragnie poczuć się fantastycznie i przeżyć ją w otoczeniu najbliższych.

Pięciogwiazdkowy hotel Pałac Pakoszów to niezawodne schronienie w sercu Karkonoszy, łączące elegancję i bogatą historię z odrobiną nowoczesności, tworząc harmonijną całość. Przygotowaliśmy wyjątkowy program sylwestrowy, oferujący relaks, odpoczynek oraz niezapomnianą zabawę podczas ostatniej nocy roku.

Zapraszamy do odkrywania tajemnic Pałacu Karkonoszy

Jeśli pragniesz zgłębić nieznane sekrety naszego Pałacu, podczas Sylwestra 2023/2024 dołącz do nas, by wspólnie zwiedzić hotel Pałac z prosecco w kieliszku lub aromatyczną kawą w dłoni. Odkryj zakamarki niedostępne dla zwykłych gości, obejrzyj film w Domku Kupca i poznaj fascynującą historię Starej Bielarnii.

Po południu zapraszamy na spacer z uroczymi alpakami po pałacowym 14-hektarowym parku, który podczas zimy zamienia się w bajkową krainę, otuloną białym puchem.

Dzięki doskonałej lokalizacji naszego pięciogwiazdkowego hotelu w Karkonoszach, masz możliwość wybrania się na wędrówkę w góry, podziwiania zimowych pejzaży Karkonoszy na malowniczych szlakach lub zimowego szaleństwa na nartach na pobliskich stokach w Szklarskiej Porębie, Karpaczu czy Jakuszycach.

Sylwester 2023/2024 w Karkonoszach – bal sylwestrowy

Wieczorem zapraszamy na szczególną Galę Sylwestrową, pełną wyrafinowanego smaku, pałacowej elegancji oraz niezapomnianej muzyki. Całą noc wypełnią dźwięki muzyki na żywo i najbardziej popularne melodie jazzowo-swingowe w ciekawych aranżacjach. Tak prezentuje się Sylwester w pięciogwiazdkowym hotelu Pałacu Pakoszów.

Nowy Rok 2024 w górach – pięciogwiazdkowy hotel Pałac Pakoszów

Nowy Rok 2024 w naszym pięciogwiazdkowym hotelu rozpoczniemy transmisją koncertu z Filharmonii Wiedeńskiej, następnie nasi Goście spędzą czas, delektując się zupą szampańską oraz biorąc udział w nabożeństwie w Sali Barokowej, a także słuchając koncertu Chóru z Kościoła Wang. Wieczorem zapraszamy na ognisko z grzańcem w naszym pałacowym ogrodzie.

Sylwester w pięciogwiazdkowym hotelu SPA

Po ekscytującym powitaniu Nowego Roku, zanurz się w pałacowej strefie wellness lub SPA. Nasza oferta SPA obejmuje fantastyczne zabiegi relaksacyjne, nawilżające i rewitalizujące zarówno dla ciała, jak i twarzy. Masaże, które oferujemy, pomogą rozluźnić wszelkie napięcia. Wybierz Sylwestra w pięciogwiazdkowym hotelu z basenem i SPA, aby cieszyć się pełnym relaksem.

Sylwester 2023/2024 w Karkonoszach w pięciogwiazdkowym hotelu

Luksus, elegancja oraz malowniczy krajobraz gór to idealne połączenie, pozwalające przeżyć niesamowity Sylwester w Karkonoszach. Muzyczny festiwal w historycznych wnętrzach Pałacu Pakoszów stanowi wspaniałe zwieńczenie odchodzącego roku. Pozwól się porwać rytmom i powitaj z nami Nowy Rok 2024 w górach.

W naszym wyjątkowym programie sylwestrowo-noworocznym muzyka będzie obecna każdego dnia – od swingu i jazzu po dźwięki wiedeńskich walców i koncerty chóru. W trakcie uroczystej Gali Sylwestrowej serwujemy wyszukane potrawy ze specjalnego sylwestrowego menu, przygotowanego przez mistrzów kuchni z pałacowej restauracji.

Będzie to magiczne, malownicze i nostalgiczne przeżycie, pełne muzyki, elegancji i odrobiną ekstrawagancji w Pałacu. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i świętuj ostatnie dni 2023 roku i Nowy Rok 2024 w pięciogwiazdkowym hotelu Pałacu Pakoszów!

Więcej informacji o Sylwestrze w górach w luksusowym hotelu Pałacu Pakoszów znajdziesz tutaj: https://www.palac-pakoszow.pl/muzyczny-sylwester-w-palacu

Zanim jednak nadejdzie noc Sylwestrowa, przygotuj się na magiczne Święta Bożego Narodzenia w naszym pięciogwiazdkowym hotelu Pałacu Pakoszów – sprawdź, co przygotowaliśmy na ten czas pełen radości i ciepła: https://www.palac-pakoszow.pl/niezapomniane-swieta-bozego-narodzenia-w-palacu