Stołowy grill elektryczny SilverCrest. Grill raclette SilverCrest. Lidl

Grill elektryczny firmy SilverCrest (SKG 2000 A1 grill kontaktowy) dostępny jest w sklepach Lidl. Stołowy Grill elektryczny przeznaczony jest do użytku domowego do przyrządzania mięs, ryb, warzyw, kanapek. Grill elektryczny Silver Crest posiada dwie płyty grillujące z powłoką zapobiegającą przywieraniu oraz  rynienki na skapujący tłuszcz. Płyty grillujące łatwo się zdejmują (można je myć w zmywarce). Płyty grillujące w zależności od tego, co przygotowujemy ustawiamy w jednej z trzech możliwych pozycji:

  • ustawienie płyt w pozycji kontaktowej – do steków, kotletów, warzyw
  • ustawienie płyt pod kątem 180 st. – do grillowania potraw grubszych i mających dużo wody (woda lepiej odparowuje)
  • równoległe ustawienie płyt z odstępem 7 cm – do delikatnych potraw, które powinny być zapiekane z obu stron ale których nie można odwracać

 

Grill elektryczny SilverCrest z Lidla służy do beztłuszczowego czyli zdrowego przyrządzania potraw. Grill jest prosty w użyciu. Na urządzeniu znajdują się symbole mówiące o jego zastosowaniu i czasie pieczenia poszczególnych potraw. Regulator temperatury można ustawić w pozycjach: wyłączony, rozmrażanie (I), rozgrzewanie (II), średnie grillowanie (III), szybkie grillowanie (M).

Grill SilverCrest jest nieduży (na stole nie zajmuje wiele miejsca) i poręczny, łatwo się go czyści, posiada stopki antypoślizgowe i miejsce na kabel. W instrukcji użytkowania znajdują się propozycje przepisów. Grill z Lidl jest urządzeniem przydatnym w kuchni i idealnym na spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi – stawiasz go na stole i każdy piecze sobie potrawę tak jak lubi.

Zalety Grilla SilverCrest:

  • niewysoka cena za wysoką jakość
  • możliwość ustawienia płyt w trzech pozycjach
  • płynna regulacja temperatury
  • łatwość czyszczenia

Wady Grilla SilverCrest:

  • górna i dolna płyta obudowy mocno się nagrzewają (uwaga na dzieci!)
  • duży pobór prądu
  • łatwo uszkodzić powłokę, którą pokryte są płyty grillujące

Grill elektryczny raclette, LIDL

Godny polecenia jest oferowany w sklepach Lidl grill elektryczny RACLETTE (SRGS 1300 A1). Grill ten posiada dwie płyty: jedna z odlewu aluminiowego, druga z kamienia. W zestawie jest także 8 patelenek raclette. Płyta kamienna nadaje się głównie do przyrządzania steków, drobiu, kiełbasek czyli mięs nie wymagających długiego smażenia. Płyta aluminiowa jest idealna do beztłuszczowego smażenia owoców i warzyw. Płyta kamienna bardzo mocno się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło. Grill raclette z Lidla jest łatwy w użyciu i w czyszczeniu (powłoka zapobiegająca przywieraniu, płyty zdejmowane).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *