Samsung SGH-J700

Zastanawiasz się który telefon kupić? Na jaki model wymienić swój stary telefon? Polecam Samsung SGH-J700. Jest to telefon ze średniej półki cenowej (ok. 210 zł) dla osób mało wymagających. Telefon z wyglądu ładnie się prezentuje, jest niewielki (99,50x48x14,80 mm) i lekki. Niestety małe gabaryty i wysuwana klawiatura sprawiają, że pisanie smsów jest niewygodne.

Co do zalet telefonu to przede wszystkim można powiedzieć, że jest trwały, nawet upadek z kilku metrów mu nie zaszkodził. Bateria trzyma bardzo dobrze. Wysuwana klawiatura chodzi sprawnie, nie zacina się. Telefon raczej się nie zawiesza, może się to zdarzyć jeśli kupisz kartę większą niż 2GB .

W telefonie Samsung SGH-J700 bardzo dobrze się słucha muzyki, jakość dźwięku jest bardzo dobra, ale nie da się niestety jednocześnie słuchać muzyki i pisać smsa. Nie ma możliwości dodawania własnych list odtwarzania, są cztery listy po 30 utworów. Aparat robi zdjęcia słabej jakości. Mała rozdzielczość sprawia także, że oglądanie filmów pozostawia wiele do życzenia, jakość obrazu jest mierna.

Wadą aparatu jest słaba antena gdyż często traci się zasięg, jeśli planujesz wypad poza miasto to lepiej zabierz ze sobą inny telefon. Jeśli ktoś często dostaje smsy to do wad zaliczy także brak możliwości ustawienia powiadomienia o otrzymaniu smsa na ciszę – do wyboru jest albo dzwonek albo wibracje.

 

Wad telefonu jest bardzo dużo ale przecież nie ze wszystkich funkcji telefonu się korzysta. Jeśli potrzebujesz trwałego telefonu głównie do dzwonienia, wysyłania smsów i słuchania muzyki za niewielką cenę to polecam Samsung SGH-J700. Telefon Samsung SGH-J700 to jeden z lepszych telefonów w swojej klasie cenowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *