Smartphone myPhone C-Smart i Smart. Biedronka.

Już latem 2014 roku w Biedronce pojawią się 2-krotnie smartphon-y marki myPhone. Na początku czerwca będzie to telefon myPhone Smart – tak nazwano go w sieci Biedronka – faktycznie będzie to myPhone Fun2.

Od 7 sierpnia 2014 w ofercie Biedronki pojawi się kolejny telefon tej firmy – będzie to myPhone C-Smart w cenie nie przekraczającej 300 zł. Faktyczna nazwa tego modelu to myPhone Funky. Telefon sprzedawany w Biedronce prawdopodobnie pozbawiony będzie dodatkowej karty SD 8Gb. Jego specyfikacja to:

– układ- oczywiście jak w innym myPhonach marki MediaTek MT6572 z dwurdzeniowym procesorem A7 1,3GHz;

– pamięć Ram: 512 MB;

– Rom – 4 GB;

– wyświetlacz 4” IPS rozdz.  800×480 pixeli;

– kamera OmniVision 5645;

– Android w wersji 4.4 KitKat;

– rozmiary telefonu to 63,8mm na 124,1 mm;

– różnorakie kolory tylnego panelu do wyboru

Z dodatkowego wyposażenia bardzo ciekawą i niezbędną dla niektórych funkcją są 2 sloty na karty sim tzw. Dual Sim. Inną ciekawostką jest głośny, dość dobry głośnik do muzyki – stąd prawdopodobnie prawdziwa nazwa telefonu “Funky”.

Ponieważ tego telefonu nie ma jeszcze w ofercie innych sklepów – nabywcy “biedronkowi” będą swoistą grupą testową a co do możliwości zwrotów w Biedronce to nie mam informacji czy przyjmują niechciany towar.

W specyfikacji wstępnej pojawia się jedynie częstotliwość UMTS 2100 MHz – dla fanów darmowego internetu  aero2 – informacja, że ta sieć działa na częstotliwości UMTS 900 MHz.

Niestety “producent” udostępnia bardzo ubogie informacje na swojej stronie internetowej.

Jeden komentarz

  1. Kobalt K pisze:

    Miałem ten telefon, ogólnie wszystkie MyPhone to nie są telefony, to są chodzące katastrofy. Ich aparaty robią zdjęcia takie same jak kalkulatory, działanie funkcji jest toporne lub żadne. Ogólnie nie wiem czy ta marka jeszcze wypucza jakieś koszmary, ale dawniej wszystko co tworzyła było katastrofą.

    Podejrzewam, że ich polityka nadal jest taka sama – zrób szmelc i sprzedaj go trochę taniej niż inne produkty. Dlatego nie wróże im sukcesów w rynku elektroniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *