JUploader – Program wysyłający grafikę na hosty

Program wysyłający grafikę na hostingi zdjęć JUploader. Jest to bardzo prosty i mały program do wysyłania wszelkiej grafiki w dowolnym formacie i rozszerzeniu na popularne hostingi zdjęć. Obsługuje między innymi takie popularne serwery grafiki jak ImageShack, VPX, SpedShare – obecnie podczas testowania 7 różnych hostingów. Jest to program który posiada wiele opcji mimo swojej prostoty. Program może być w dowolnej wersji językowej.

Jest to bardzo mało popularny program ale zdecydowanie jeden z najlepszych tego typu. Program po wysłaniu zdjęć wyświetla linki do dowolnej lokalizacji, linki bezpośrednie do grafiki, na fora, miniaturek z linkiem – co chcemy mamy wszystko do wyboru. Aby wysłać grafikę wcale nie trzeba otwierać przeglądarki internetowej. Jest to bardzo szybki i bezawaryjny program. JUploader posiada możliwość robienia zrzutów ekranu oraz wiele skórek wyglądu. Program jest całkowicie darmowy.

Plusy JUploader: Darmowy, bardzo szybki, bardzo prosty w obsłudze, bez awaryjny, o szerokich zastosowaniach.

Minusy JUploader: Brak wad technicznych, ewentualnie brak możliwości personalizacji i powiązania programu kontami jeśli takie posiadamy na tych serwerach grafiki gdzie wysyłamy zdjęcia.

Jakość wykonania 8
Jakość / Cena 10
Jakość działania 9
Łatwość obsługi 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *