Genius SP-G06 – Głośniki Genius

Głośniki Genius SP-G06. Są to głośniki przeznaczone głównie do komputera. Działają w zakresie 50 Hz. Zestaw dwóch głośników połączonych z sobą kablem oraz wtyczka na metrowym kablu do kontaktu. Głośniki mają pokrętło regulacji głośności oraz jeden przycisk włączający lub wyłączający ich pracę. Dioda kontrolna nad guzikiem wskazuje czy głośniki są obecnie włączone. Głośniki Genius Sp-G06 są średnimi głośnikami stacjonarnymi. Ich zaletą jest cena która jest atrakcyjna. Głośniki w obudowie z tworzywa o kolorze szarym.

W głośnikach tych kabel zasilający wydaje się odrobinę za krótki, to znacznie wpływa na ograniczenie możliwości rozstawu w dowolnym miejscu biurka tych głośników. Po odkręceniu regulatora głosu na całą siłę głośniki lekko wyczuwalnie charczą. Jednakże głośniki te mimo tego że nie dają czystego krystalicznie dźwięku są bardzo trwałe i mogą posłużyć wiele lat.

Plusy głośników Genius SP-G06: Atrakcyjna cena, działają bezawaryjnie długi czas.

Minusy głośników Genius SP-G06: Zbyt krótki kabel do zasilania, przy odkręceniu na cały regulator głośności wyczuwa się lekkie chrypienie

Jakość wykonania 7
Jakość / Cena 8
Jakość działania 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *