Gardeners’ World edycja polska – polecany poradnik ogrodniczy.

Gardeners’ World edycja polska

Gardeners’ World to największy brytyjski magazyn ogrodniczy dostępny od stycznia 2015 r także w Polsce. Wydawany jest na licencji wydawnictwa Immediate Media Co LTD oraz BBC Worldwide.

Z zainteresowaniem kupiłam pierwsze polskie wydanie, przeczytałam je “od deski do deski” i już nie mogę doczekać się na kolejne  marcowo-kwietniowe wydanie. Dwumiesięcznik wydawany jest z fantazją i z sercem przy zachowaniu fachowej wiedzy. Tematyka czasopisma jest obszerna i w przeciwieństwie do większości innych publikacji na naszym rynku nie znajdziesz tu reklam  mających na celu zwiększenia liczebności stron.

 

W wydaniu polskim uwzględniane są różnice w sezonach wegetacji roślin, wynikające z różnic klimatycznych Anglii i Polski. W każdym przypadku, kiedy mowa jest o terminach (siania, sadzenia, kwitnienia, zbiorów….) podane zostały zarówno oryginalne informacje, jak i polskie odpowiedniki

 

W dwumiesięczniku Gardeners’ World znajdziesz wiele ciekawych porad ogrodniczych od ekspertów i jednocześnie osób, które z pasją zajmują się ogrodem. Alan Titchmarsh, Carol Klein, Monty Don to osoby z ogromnym doświadczeniem, znane i lubiane zarówno z prasy, jak i z telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *