Game Pad E5 – Joystick do Komputera

Joystick do Komputera Game Pad E5 model sf-1101g. Jest to tani produkt przeznaczony do gier komputerowych. Pad ma 10 klawiszy funkcyjnych z czego 4 fire oraz 6 dodatkowych. Także posiada gwiazdkę sterującą wychwytującą ruchy typu góra, dół i boki. Pad e5 chodzi nawet bez instalacji dodatkowych sterowników na komputerze – domyślny kontroler gier go obsługuje sprawnie. Jednak jeśli chciałbyś dodać jakaś funkcjonalność to sterowniki od innych padów – innych firm – także powinny działać.

Game Pad E5 jest lekkim padem funkcyjnym o łączu standardowym komputerowym. Jest to starszy typ pada bez popularnego łącza USB. Klawisze funkcyjne faktycznie wykorzystywane w grach to 4 fire oraz 2 czołowe typu star i selekt wraz z gwiazdką kierunkową. Pozostałe klawisze są sprawne na kalibracji w komputerze ale nie wykorzystywane i nie do ustawienia bez sterowników.

Plusy Joysticka Game Pad E5 model sf-1101g: niska cena, wiele klawiszy, możliwość dodatkowej koniuracji przez sterownik, działanie podstawowe bez sterownika, lekkość.

Minusy Joysticka Game Pad E5 model sf-1101g: Stary typ wtyku do komputera, błędy nawigacji podczas naciśnięcia jednocześnie kilku klawiszy, blokada klawiszy gdy wciska się ich kilka na raz w działaniu – bez zastosowania sterownika. Szybko wycierające się numery na Padzie.

Jakość wykonania 4
Jakość / Cena 7
Jakość działania 4
Łatwość obsługi 9

Pad e5 w opakowaniu – już z wytartymi oznaczeniami przycisków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *