Butelka do karmienia AVENT Philips

Butelka do karmienia AVENT Philips posiada dwuczęściowy system antykolkowy – składa się ze smoczka Avent oraz nakrętki mocującej. Podczas karmienia dziecka antykolkowy zaworek Avent otwiera się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki.

Butelki Avent wyposażone są w specjalnie zaprojektowane szerokie smoczki Avent, które zmuszają dziecko do wykonywania tych samych ruchów językiem i żuchwą jak podczas karmienia piersią.

Szeroka szyjka w butelkach Avent ułatwia napełnianie i mycie. Butelka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów bez zawartości bisfenolu A (trzeba uważnie czytać opakowania bo na rynku znajdują się jeszcze butelki Avent posiadające szkodliwy dla zdrowia składnik – bisfenol). Butelka Avent posiada czytelną skalę, która przy wielokrotnych myciach butelki nie schodzi. Kształt butelki (wcięcie w środku) ułatwia jej trzymanie. Szeroka gama produktów ułatwia np. ściąganie pokarmu z piersi laktatorem bezpośrednio do butelki lub przekształcenie butelki w kubek do picia Jedną z najczęściej wymienianych wad jest to, iż trzeba bardzo dokładnie nakręcać smoczek bo inaczej zawartość butelki się wylewa szczególnie przy wstrząsaniu mleka w celu wymieszania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *