Smartphone myPhone C-Smart i Smart. Biedronka.Już latem 2014 roku w Biedronce pojawią się 2-krotnie smartphon-y marki myPhone. Na początku czerwca będzie to telefon myPhone Smart – tak nazwano go w sieci Biedronka – faktycznie będzie to myPhone Fun2.

Od 7 sierpnia 2014 w ofercie Biedronki pojawi się kolejny telefon tej firmy – będzie to myPhone C-Smart w cenie nie przekraczającej 300 zł. Faktyczna nazwa tego modelu to myPhone Funky. Telefon sprzedawany w Biedronce prawdopodobnie pozbawiony będzie dodatkowej karty SD 8Gb. Jego specyfikacja to:

– układ- oczywiście jak w innym myPhonach marki MediaTek MT6572 z dwurdzeniowym procesorem A7 1,3GHz;

– pamięć Ram: 512 MB;

– Rom – 4 GB;

– wyświetlacz 4” IPS rozdz.  800×480 pixeli;

– kamera OmniVision 5645;

– Android w wersji 4.4 KitKat;


– rozmiary telefonu to 63,8mm na 124,1 mm;

– różnorakie kolory tylnego panelu do wyboru

Z dodatkowego wyposażenia bardzo ciekawą i niezbędną dla niektórych funkcją są 2 sloty na karty sim tzw. Dual Sim. Inną ciekawostką jest głośny, dość dobry głośnik do muzyki – stąd prawdopodobnie prawdziwa nazwa telefonu „Funky”.

Ponieważ tego telefonu nie ma jeszcze w ofercie innych sklepów – nabywcy „biedronkowi” będą swoistą grupą testową a co do możliwości zwrotów w Biedronce to nie mam informacji czy przyjmują niechciany towar.

W specyfikacji wstępnej pojawia się jedynie częstotliwość UMTS 2100 MHz – dla fanów darmowego internetu  aero2 – informacja, że ta sieć działa na częstotliwości UMTS 900 MHz.

Niestety „producent” udostępnia bardzo ubogie informacje na swojej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami w witrynie.

Komentowanie jest wyłączone