NetLimiter 2 Pro – Firewall i monitor ruchu sieciFirewall i monitor ruchu sieci NetLimiter 2 Pro. Jest to program który bardzo dokładnie pokazuje nam cały ruch sieciowy naszego komputera. Widać wszystkie procesy które generują ruch, adresy ip tych procesów oraz źródła. Net Limiter 2 pro śledzi wszystkie aplikacje, także zarówno ruch z sieci internet jak i lokalnej. Pokazane są transfery wychodzące oraz przychodzące – jest to także skuteczny firewall – czyli osłona kontroli ruchu na komputerze.

Net limiter pro 2 jest także narzędziem analitycznym. W niem mamy pokazana historię transferów dniową, miesięczną, roczną oraz całościową. Program potrafi skutecznie blokować nieporządne źródła ruchu sieciowego. Statystyki są w nim pokazane w dowolnej jednostce transferu, MB, G ,KB. Net limiter pokazuje z rozbiciem na poszczególne elementy obecny ruch na komputerze z podaniem źródeł.  Jest to program płatny który warto jednak mieć na komputerze – on wpływa na poprawę bezpieczeństwa systemu. Net limiter ma bardzo liczne opcje konfiguracyjne, co jest zaletą.


Plusy NetLimiter 2 Pro: Bardzo skuteczny, z wbudowanym firewallem, dokładne statystyki ruchu sieciowego, dużo opcji konfiguracyjnych.

Minusy NetLimiter 2 Pro: Płatna wersja, na początku ciężko zrozumieć wszystkie opcje.

Jakość wykonania 9
Jakość / Cena 7
Jakość działania 9
Łatwość obsługi 9

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami w witrynie.

Komentowanie jest wyłączone.