Pieluszki PAMPERS Active BabyPieluszki Pampers Active Baby mają bardzo dobrą opinię na rynku. Pieluszki mają bardzo chłonny wkład, wytrzymują nawet całą noc, mocz wnika w pieluszkę i utrzymuje się z dala od skóry dziecka zapobiegając odparzeniom. Niestety brak ściągacza z tyłu pieluszki powoduje czasem wylanie się „zawartości” na plecki dziecka.


Pieluszki Pampers Active Baby mają elastyczne rzepy,które sprawdzają się przy ruchliwym malcu, pieluszka nie spada nawet przy jej napełnieniu. Wkład pieluszki Pampers Active Baby jest zapachowy dzięki czemu nie czuć moczem, jednak zapach dla niektórych jest zbyt mocny, pieluszka nawet gdy jest sucha, dość mocno pachnie. Na forach pojawiają się opinie że u niektórych dzieci pojawiła się reakcja alergiczna i nie mogą stosować tych pieluszek.

Pieluszki Pampers Active Baby są miękkie w dotyku, nie odciskają się na skórze maluszka i z ładnymi nadrukami, które przyciągają wzrok dziecka. Największą wadą pieluszek jest ich wysoka cena. Jeśli zastanawiasz się jakie wybrać pieluszki to Pampers Active Baby będą dobrym wyborem.

W innym teście znajdziesz opis Pieluszek Pampers Sleep&Play, Huggies i Babydream (Rossman).

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami w witrynie.

Komentowanie jest wyłączone.