Webserv 2.0 – Program wirtualny serwer na wwwWirtualny lokalny  serwer program Webserv 2.0. Jest to program całkowicie darmowy który można pobrać z internetu, jest w języku polski co bardzo ułatwia pracę. Program jest serwerem, uruchamia z naszego komputera prawdziwy serwer na którym chodzą strony www. Webserv posiada serwer Apache oraz PHP nowsze od 5, także nowe kodowania baz danych SQL. Webserv 2 jest świetnym programem do testowania swoich strona www przed wystawieniem ich do prawdziwego internetu.

Jest to bardzo dobre narzędzie do udostępniania zasobów znajomym a także tworzenia prawdziwego serwera internetowego z naszego komputera. Posiadamy liczne opcje, bazy danych, logi i raporty. Jest to program bardzo prosty w obsłudze w porównaniu z innymi konkurentami. Co więcej jest to program niezawodny. Może mieć drobne problemy z działaniem na systemach Vista. Ogólnie program jest bardzo funkcjonalny i szybki w działaniu.

Plusy Webserv 2: Darmowy, bardzo szybkie działanie, prosty w obsłudze, po polsku, wszystkie niezbędne funkcje do stworzenia prawdziwego serwera wirtualnego.


Minusy Webserv 2: Brak aktualizacji już od dawna, stosuje się tylko jego najnowsze funkcje – starsze już nie obowiązują do skryptów.

Jakość wykonania 7
Jakość działania 9
Jakość / Cena 10
Łatwość obsługi 8

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami w witrynie.

Komentowanie jest wyłączone.